Hirdetés

Modern raktárak segíthetik a vállalkozásodat

A RaktárAD raktárhelyiséget nem bérlésre, hanem eladásra kínálja, így a vevő az egyedi igényeire szabhatja azt. Ideális választás lehet ez azoknak a vállalatoknak, akik logisztikai, e-kereskedelmi, gyártási és összeszerelési területen terjeszkednek.

A belga-magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező logisztikai fejlesztő cég, a RaktárAD 2024-ben 12 200 m² logisztikai ingatlan építését indította el Alsónémedi és Vecsés településeken.

Ennek során az ipari társasházakra jellemző modern és cégre szabható raktárkomplexumokat épített, bennük több elérhető raktárhelyiséggel.

A cég portfóliója jelenleg öt ingatlant foglal magába: két vecsési raktár már elkészült, míg három új építése – köztük az egyik Alsónémediben – párhuzamosan zajlik.

Különböző méretű, modern, fenntartható, egyedi igényekre szabható, saját tulajdonú raktárak

A RaktárAD komplexumai megfelelnek a modern logisztikai és ipari igényeknek, hiszen a csarnokok egyedi műszaki elvárások szerint alakíthatók, 280-4700 m² közötti alegységekben elérhetők. Elhelyezkedésüket tekintve közel vannak Budapesthez és a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérhez, ezzel egyúttal a logisztikai hálózatokhoz és a helyi munkaerőhöz.

Ideális választás lehet ez azoknak a vállalatoknak, akik logisztikai, e-kereskedelmi, gyártási és összeszerelési területen terjeszkednek.

A raktárakat a cég nem bérlésre, hanem eladásra kínálja, így az épületek azoknak a vállalkozásoknak kínálnak lehetőséget, akik eddig kisebb, elavult helyszíneken vagy lakóövezetekben béreltek raktárhelyiségeket. A tulajdonlás előnyei többek között az, hogy:

  • nem kell számolni a folyamatosan emelkedő bérleti díjakkal;
  • nem kell aggódni a szerződéshosszabbítás miatt;
  • a helyiség szabadon alakítható és fejleszthető, így az a tulajdonos egyedi igényeihez illeszkedik.

A RaktárAD helyiségeit a fejlesztők továbbá a környezeti fenntarthatóságot szem előtt tartva alakították ki: napelem-telepítést követően az építmények el tudják érni a karbonsemlegességet. Az épített csarnokok nem használnak földgázt, az energiahatékonyságot pedig a természetes fény beáramlásának 15 százalékos növelésével és korszerű technológiák alkalmazásával érték el.

A kivitelezés során a RaktárAD törekedett a fenntartható alternatív megoldásokra, ezzel is biztosítva a leendő tulajdonosok környezeti-gazdasági hatékonyságát és költségmegtakarítását.

További információk a RaktárAD honlapján érhetők el.

NYITÓKÉP: Raktárad – Csarnok Központ  / Facebook

Örülhetünk-e egyáltalán a Klarna tőzsdére lépésének?

A svéd BNPL-bajnok jobb időket is látott, mint most, a tőzsdére vezetés megkezdésekor. Ezt tükrözi a visszafogott értékelési célja, ami mögött az európai piacok rossz megítélése húzódhat, valamint az is, hogy a tervezett értékelés meg sem közelíti az unikornis pár évvel korábbi értékelését.

Bővebben

Összefogott az európai ökoszisztéma a következő európai sikersztorik megszületéséért

A Europe Project névre keresztelt kezdeményezés célja, hogy komplex segítséget nyújtson a tehetséges fiatal vállalkozóknak, és megmutassa a világnak: Európa még mindig képes globálisan meghatározó startupokat építeni.

Bővebben

Ligát váltana a STRT: Balogh Petyáék a BÉT Standard kategóriába lépésre törekednek

A szabályozott piacra lépés érdekében a STRT már két szereplővel is együttműködik, és pénzügyi beszámolójukat is ennek megfelelően készítik el idén. Hogy mikor debütálhat a cég a BÉT Standard kategóriájában, egyelőre nem tudni – addig is elmagyarázzuk, hogy ez miért fontos.

Bővebben

Új szereplő jelent meg a közép-kelet-európai ökoszisztémában: Miben segíthet a Scale Factory a magyar scaleupoknak?

A szingapúri szolgáltató arra fókuszál, hogy minél hatékonyabban segítse ügyfelei növekedését és terjeszkedését új piacokon, a lehető legtöbb kereskedelmi hasznot hozva nekik. A Scale Factory mostantól a közép-kelet-európai régióból is várja a skálázódni kívánó vállalkozásokat.

Bővebben

Sok diáknak fogalma sincs arról, hogy milyen költségekkel jár a felnőtt élet – mondja Gyarmati Fanni, a Diverzum társalapítója

A Diverzum és a más ökoszisztéma-szereplők által készített Gen Z Reportból kiderül, hogy a fiatalok átlagos bérigénye közel sem olyan irreálisan magas, mint azt gondolnánk. A kutatási eredmények kapcsán beszélgettünk Gyarmati Fannival, a Diverzum társalapítójával.

Bővebben

Hogyan érdemeld ki a Z generáció márkahűségét?

Több ökoszisztéma-szereplő összefogásával készült átfogó kutatás az 1995-2006 között született korcsoport helyzetéről, gondolkodásáról, értékvilágáról és vásárlási szokásairól. A főbb eredményeket ismertetjük.

Bővebben