Hirdetés

Spirálfüzet helyett most már tényleg válts a felhőre!

Ha kisvállalkozó vagy és még mindig kockásfüzetben menedzseled a vállalkozásodat, akkor lehet, hogy rossz úton jársz. Egy magyar startup kifejezetten szépségipari üzletek számára fejlesztett alkalmazást beautyApp néven, amivel komoly terhet vesznek le a szépségszalonok, fodrászatok és egyéb szépségipari szalonok válláról.

Elindult a beautyApp nevű alkalmazás, amely képes papírmentessé tenni a szépségipari üzletek időpontfoglalását és a pénzügyeik átláthatóságához is hozzájárul. A felhőalapú megoldás segítségével a szépségiparban,- például fodrászatok, kozmetikák, műkörmösök, masszőrök, tetoválószalonok – tevékenykedő vállalkozók, üzletek és szalonok könnyedén menedzselhetik az üzletük folyamatait. Ilyenek például a vendégek nyilvántartása, azok megrendelései és igényei.

„A papíralapú nyilvántartás miatt régen sok információ elveszett, a telefirkált naptárak már nem voltak megfelelőek, ami komoly problémát jelentett a szakmabelieknek, valamint számos bosszúságot okozott a vendégeknek is. A beautyApp-ban viszont minden áttekinthető akár egy 20 fős szépségszalon számára is, valamint nem csak a dolgozók tudnak időpontot adni, hanem a vendégek is foglalhatnak maguknak” – mondta Mózsa Ferenc, a beautyApp fejlesztési vezetője, akinek a nevéhez sok egyedi alkalmazás fűződik, mások mellett a magyar légimentők is az ő technológiáját használják.

Az időpontfoglalási rendszer mellett a magyar startup új applikációja megoldást kínál a munkák során felhasznált alapanyagok mennyiségiei,- fogyásai és készletei kapcsán is. Sőt, a vezető látja a kollégák teljesítményét

„Mivel a rendszer minden információt eltárol, azonnal lekérhető melyik vendég mikor és milyen szolgáltatásokat vett igénybe, valamint milyen anyagok kerültek felhasználásra. Az adatok alapján a rendszer kimutatásokat készít, valamint segít az anyagok készletnyílvántartásában, ami nagy segítség a kis- és középvállalkozásoknak”

– nyilatkozta Mózsa Ferenc, aki hozzátette: a beautyApp első partnere az Ilcsi Szépségmanufaktúra volt, és rövid idő alatt több tucat szépségipari üzlet regisztrált hozzájuk.

A fejlesztési vezető kiemelte: a beautyApp a legkisebb vállalkozások számára is megfizethető, havidíjas előfizetési modellben működik, és minden ügyfélnek 30 napos ingyenes próbaidőszakot is biztosítanak.

Biás Csongor: Nyitott kapukat döngetünk az Európai Bizottságnál a startupok páneurópai szabályozásáról

Amivel az EU döntéshozói a leginkább segíthetnék az európai startupszcénát, az egy ökoszisztémára szabott, páneurópai jogi entitás megteremtése lenne – na meg az, ha a megvalósításra is odafigyelne az EU. Hol áll most az ezt a szabályozást a zászlajára tűző EU Inc kezdeményezés, és kiket kell még meggyőzni ennek fontosságáról? Többek között erről kérdeztük Biás

Bővebben

Marketingesek, szemetek a STRT-ra vessétek!

Azt tapasztalom a hazai ökoszisztémában, hogy a szereplők döntő többsége önmagáról zeng dicshimnuszt, ha elér valamit, miközben a probléma, amit megold, olcsó díszletté silányul. Balogh Petyáék viszont pont fordított logika mentén gondolkodnak a PR-ról és a marketingről.

Bővebben

Balogh Petya: Amerika lábon lőtte magát a vámháborúval, és ebből az európai startupszektor rengeteget profitálhat

A STRT vezérigazgatója szerint a Donald Trump vezette USA pont azt az előnyét építi le a vámpolitikájával, ami őt a világ legerősebb gazdaságává tette. Ez lehetőséget teremt nemcsak arra, hogy az európai cégek a kihulló szereplők helyébe lépjenek, hanem arra is, hogy az EU nagy lépéseket tegyen a digitális és innovációs függetlenedés útján. A Startup

Bővebben

Randizz a leendő befektetőddel a NAK TechLab eseményén!

Az agrár startupok rapid randikon beszélgethetnek a hazai társaságok képviselőivel, azonnali visszajelzéseket kaphatnak egyszerre több kockázatitőke-befektetőtől, és akár a soron következő befektetési körükhöz vezető lépéseket tehetnek. Jelentkezési határidő: április 27.

Bővebben